|

PMAktif Giriş Yap Esnaf ve Tacir Kullanımı

Esnaf ve tacir arkadaşlar için özel olarak hazırlanmış bu siteye PMAktif giriş yap olarak ulaşabileceğiniz satış noktalarına yönelik hazırlanmıştır. PHILIP MORRIS grubunun anlaşmalı bayilerinden biri olması ve sigara satış ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.

Bu platformun sahip olduğu birçok avantajı ve kullanıcıların sıkça karşılaştığı sorunları ele alarak oluşturulmuş online toptan alışveriş sitesidir.

PMAktif Nedir?

PHILIP MORRIS grubunun kendi ürünlerinin online olarak satışını gerçekleştirmek için kurduğu PMAktif online toptan satış sitesidir. Burada esnaflar istedikleri ürüne vergi numaraları ve Tc kimlik numaraları ile kayıt olduktan sonra online şekilde isteklerine göre siparişlerini verebilir ve sipariş takibi yapabilirler.

Türkiye’deki en büyük online esnaf sipariş sitelerinden biri ve esnaf ve tüccar arkadaşların iş takibini hızlandırmıştır. Eski sipariş yöntemlerini ortadan kaldırarak hızlı, kolay ve güvenilir bir teslimat süreci sağlamaktadır.

PMAktif Sipariş Ugulamasının Özellikleri

PMAktif Sipariş uygulamasının esnafları için içerisinde çeşitli alışveriş ve kotalarda ödüller ve indirimler oluşturduğu esnaf ve tüccar sipariş dostu olmaya hak kazanmış bir uygulamadır. Aktif siparişiniz durumunu ve yola çıkması hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

PMAktif grubunun stok durumunu ve güncel fiyatlandırmalara anlık ulaşabilir ve eksiklerinizi anlık sipariş oluşturarak giderebilirsiniz.

PMAktif’in Avantajları

PMAktif’in esnaf arkadaşların iş hayatına girdiğinden itibaren, eski esnaflıkta külfet olan uğraştırıcı adetler faturalar tarih olmuş durumundadır. Bunun yanı sıra, PMAktif’in kullanıcı dostu ara yüzü ve kolay kullanımı, kullanıcıların işlerini hızlı ve verimli bir şekilde halledebilmelerini sağlar.

PMAktif’in güvenliği de kullanıcılar için önemli bir avantaj sağlar. Kullanıcıların hesaplarının güvenliğini en üst düzeyde tutan PMAktif, böylece kullanıcıların endişe etmeden işlerini halledebilmelerine olanak tanır. PMAktif’in Avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kolay Erişim, Kullanıcılar istedikleri herhangi bir yerden, herhangi bir cihazla hesaplarına erişebilirler
  • Zaman Tasarrufu
  • Hızlı Stok
  • Daha Uygun
  • E fatura ile gereksiz evrak ve faturalardan kurtulma
  • Güncel Yeni Ürünlerden Haberdar Olma
  • Güncel Anlık Fiyat Listeleri
  • Güvenilir Teslimat

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir